آیا بعد از گذراندن دوره های آموزشی مدرک میگیریم؟

حتما برای شما نیر مهم است پس از گذراندن هر یک از آموزش های مجموعه مادینا، کدرک معتبر برای شما صادر گردد. مدرکی که هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور دارای اعتبار باشد.

مدرک فارسی یا انگلیسی؟

بسیاری از موسسات آموزشی کشور مدارک فارسی که خود موسسه صادر میکند را به دانشجویان خود ارائه میدهند اما دسته دوم مدارک خود را به ربان انگلیسی صادر میکنند و ادعای مورد تایید بودن مدارک صادر شده در کشور های اروپایی و آمریکایی را دارند.

آیا این ادعا صحت دارد؟

خیر،معتبر بودن یک مدرک علمی هیچ کای به نوع زبان آن ندارد و تنها اعتبار موسسه صادر کننده آن مدرک برای کشورهای دیگر و موسسات آموزشی مثل دانشگاه ها مهم است. پس پول خود را برای مدارک بی اعتبار هدر ندهید.

مدرک که مادینا صادر میکند چیست؟

به عنوان بنیانگزار این مجموعه از تمامی کم و کاست موارد بالا اطلاع دارم، برای همین تمامی آموزش های ارائه شده زیر نظر موسسه بزرگ QCB ایتالیامیباشد.  با توجه به سطح آموزش تمامی پکیج های دپارتمان آموزش تخصصی مادینا مدارک صادر شده دارای بالاترین سطح اعتبار جهانی بوده شما پس از دریافت مدارک میتوانید آنهارا بصورت آنلاین مورد بررسی قرار دهید.

نام گواهینامه: QCB Certificate

کشور صادرکننده: ایتالیا

سازمان اعتبار دهنده گواهینامه : IAF & ACCREDIA ITALIA

 نماینده صدور گواهینامه:  QCB Italy

شرکت  Quality Certification Bureau Italia که بیشتر  به نام QCB ITALIA  شناخته شده است نهاد صدور گواهی دهنده ی با تجربه ای است در  محدوده ی بین المللی  در بخش های مختلف صنعتی و خدماتی می باشد .

اولین فعالیت QCB ITALIA  مربوط به دفتر نمایندگی این شرکت  مربوط به کشور کانادا در تاریخ ۱۹۹۳ می باشد.

در سال ۱۹۹۸ نمایندگی شرکت QCB ITALIA تحت اعتبار SCC  کانادا ( شورای استاندارد کانادا ) و مجوز رسمی هلندی Raad voor de Accreditatie می باشد.

از سال ۲۰۰۴ پس از فعل و انفعلات صورت گرفته این شرکت فعالیت خود را در ایتالیا و زیر نظر  SINCERT ایتالیا که در حال حاضر ACCREDIA  نامیده میشود ، آغاز نمود.

اعتبار نامه ها و تفاهم نامه ها:

 شرکت  Q.C.B ITALIA اعتبار خود را از سازمان اعتبار بخشی ACCREDIA کسب می نماید که عضوی از سازمان  IAF  می باشد ( بالاترین مرکز اعتباربخشی گواهینامه ها )

افزون بر این شرکت Q.C.B ITALIA  تفاهم نامه های همکاری با سازمان هایی همچون  UNOA – CONFINDUSTRIA – MAGISTRATUS  امضا نموده است که با هدف افزایش دامنه فعالیت  شرکت و اعتبار بیشتر سازمان انجام پذیرفته است.

همچنین در ایران عضویت و یا عقد تفاهم نامه با سازمان ها و شرکت ها ذیل اتفاق افتاده است:

مرکز ملی تایید صلاحیت ایران( NACI )

 در بازنگری صورت گرفته توسط  NACI در لیست شرکت های دارای اعتبار برای ممیزی و صدور گواهی نامه در ایران در سال ۹۶  ،شرکت Q.C.B ITALIA در لیست  شرکت های دارای اعتبار این نهاد قرار گرفت.

درباره مرکز ملی تایید صلاحیت ایران: مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI که خود موازی با سازمان ACCREDIA  می باشد اقدام به بررسی صلاحیت و  ساماندهی شرکت های صدور گواهی نامه در ایران نموده است و تاییدی است برای اطمینان بیشتر مشتریان ایرانی.

عضو اتاق بازرگانی ایران – ایتالیا

ارتباطات خوب تجاری ایتالیا با ایران به خصوص در زمان تحریم باعث گردیده که شرکت های ایرانی- ایتالیایی فارغ از اعمال تحریم ها به صورت گسترده با یکدیگر همکاری نمایند. این موضوع زمانی نمود بیشتری می یابد که بدانیم اعتبار گواهی نامه های صادر شده از برخی کشورهای اروپایی مانند آلمان و فرانسه ابطال گردید .

 

همچنین امکان صدور گواهینامه های ایزو شخصی با قیمتی باور نکردنی برای همه عزیزان فراهم شده که لیست تمامی گواهینامه ها در زیر آمده است.

جهت صدور به پشتیبانی سایت پیام دهید.